some_alt+38(066)813-36-60, +38(096)631-24-59

Доставка і оплата

! Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в м. Донецк та м. Луганськ.
 
Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.

Способи доставки:

Шановні клієнти, у зв'язку з нестабільним курсом, ціни можуть змінюватися в межах зміни долара.

Cамовивіз м.Київ

Умови обговорюються при оформленні замовлення

Нова Пошта

Доставка за рахунок покупця. Вартість доставки Новою поштою при 100% передоплаті складає від 50 грн. Зверніть увагу, що доставка Новою Поштою післяплатою (тобто без передоплати) коштує від 50 грн (сама доставка в Ваш регіон) плюс за повернення грошей назад, це 20 грн. + 2% від суми переказу.

Укрпошта

Вартість доставки комплекту складає від 35 грн. (за умови передоплати).

Вартість доставки комплекту складає від 35грн + комісія пошти за повернення грошей назад. Накладений платіж передбачає оплату товару після його отримання на Вашому поштовому відділенні.

На Укрпошті також є можливість надсилати посилку за рахунок отримувача

Делівері

вартість комплекту складає від 40 грн.

Термін доставки товару з моменту його відправлення від 1 до 5 робочих днів. Плата за доставку проводиться в відділенні кур'єрської служби при отриманні посилки.

Способи оплати:

Безготівковий і готівковий розрахунок

Передоплата повна або часткова (не менше 100грн, це гарантія того, що Ви заберете своє замовлення;). Здійснюється після всіх узгоджень з оформлення замовлення.

Передоплата - обов'язковим є письмове підтвердження оплати з зазначенням суми, дати та часу на noviteks.in.ua@ukr.net  або по телефону

Накладений платіж

Можливий на частину, що залишилася після передоплати.

Умови повернення:

Просимо звернути увагу, що відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IV від 01.12.2005 р) постільна білизна, подушки, пледи, матраци, ковдри, інші постільні приналежності, НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ поверненню та / або обміну . Тому переконливе прохання серйозно поставитися до вибору і замовлення товару!