some_alt+38(066)813-36-60, +38(073)045-82-10
+38(096)631-24-59

Сатин TM "NoviTeks"

Сатин - це натуральна бавовняна тканина, яка має особливе переплетення ниток. Склад тканини залежить від того, яке волокно застосовувалося для його виробництва. Особливість сатинового переплетення ниток полягає в тому, що лицьова поверхня тканини гладка і шовковиста. Такий ефект досягається завдяки тому, що використовується незвичайне співвідношення переплетення ниток - 4: 1. Найпростіше переплетення має співвідношення 1: 1.

Крім того, що поверхня сатину приємна на дотик, вона відрізняється своєрідним блиском. Цей блиск досягається також завдяки, тому, що використовуються кручені бавовняні нитки. Ще в давнину було помічено, що чим сильніше скручена нитка, тим яскравіше виходить блиск на тканини. У зв'язку з тим, що сатин відрізняється цим своєрідним блиском, на перший погляд він нагадує шовк.

Також варто відзначити, що сатин - щільна міцна тканина, яка чудово виглядає, навіть якщо її часто прати. За підрахунками з'ясовано, що тільки коли сатинову постільну білизну попрати 200 - 300 раз, воно почне трохи втрачати свій блиск.

У зв'язку з тим, що в якості сировини для виробництва сатину використовується бавовна, він стоїть зазвичай дешевше, ніж шовк і все ж це одна з найдорожчих бавовняних тканин.


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)