some_alt+38(066)813-36-60, +38(096)631-24-59

Наматрацники

Як правильно вибрати і купити наматрацник.

Перш за все, давайте розберемося, що ж це таке «наматрацник» або як їх ще називають, «чохли на ліжко». Наматрацник (чохол на ліжко) це один з елементів постільних речей. Основні функції:

  • Захист матраца від забруднень і вологи;
  • Захист обшивки матраца від зношування;
  • Додання м'якості жорсткого матрацу (стосується наматрасников з наповнювачами);
  • Естетичне доповнення, яке приховує обшивку матраца.

Купити наматрацник недорого можна в нашому Інтернет магазині.

Чи можна обійтися без наматрасника?

В принципі, все можливо, але навіщо ускладнювати собі життя? Якщо ви, хоча б раз пробували самостійно почистити обшивку ортопедичного матраца з дитячої кімнати, то знаєте, що це важко і незручно. З матрацами для дорослих ситуація ще складніша, тому що матраци дуже об'ємні і чохол досить складно зняти і одягнути назад. З цього, наматрацники з кожним роком стають все більш популярними і затребуваними на текстильному ринку. І, якщо подумати з практичною точки зору, купити наматрацник набагато дешевше, ніж звертатися за чищенням в клінінг служби або купувати новий матрац.

Як вибрати наматрацник в нашому Інтернет магазині?

Купити наматрацник українського виробника недорого можна у нас, прямо зараз. У нашому інтернет магазині представлено кілька видів наматрасников від українського виробника торгової марки Ідея:

  • Наматрацники Аква-стоп на гумках
  • Наматрацники Аква-стоп з бортом по периметру
  • Наматрацники Комфорт, стьобані
  • Наматрацники Перлина, стьобаний, синтепоновий наматрацник

Кожен з цих видів наматрасников гарантує захист вашого матрацу від зношування, пилу та інших забруднень. Вам не потрібно думати про чистку обшивки матраца, тепер потрібно просто випрати наматрацник, і ваш матрац знову буде як новий.

Який купити наматрацник? Особливості кожного виду.

Найпопулярніші наматрацники це серія Аква стоп. Вони захищають матрац не тільки від пилу і забруднень, але і гарантують захист від вологи. Наматрацник Аква стоп - вірний супутник для дитячого ліжка від народження і до підліткового віку. Для дорослих, які страждають зайвою пітливістю, це теж вірний помічник. Купити наматрацник Аква стоп можна на ліжко будь-якого розміру. Не менш популярними стали наматрацники серій Комфорт і Перлина. Ці стьобані синтепонові наматрацники забезпечать м'якість і затишок у вашій ліжка, гарантують захист від механічних пошкоджень матраца, згладять поверхню і збільшать теплоізоляційні характеристики. Вибрати й купити наматрацники оптом і в роздріб можна у нас на сайті, у всіх розмірах. Якщо у виборі потрібна консультація або допомога, менеджер із задоволенням вам допоможе. Приємних вам покупок, з Інтернет магазином Noviteks.


У даній категорії немає товарів.