some_alt+38(066)813-36-60, +38(096)631-24-59

Про нас

Ми раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині

Ми вже довго працюємо на текстильному ринку, тому вирішили для наших дорогих покупців відкрити інтернет-магазин для Вашої зручності та економії часу. За час роботи ми здобули гідну репутацію від клієнтів і широку базу постійних покупців, яких завжди тішимо цікавими і приємними товарами. Для того, щоб наші клієнти набували наймодніші, комфортні і якісні вироби, ми постійно відстежуємо всі останні тенденції постільної моди і намагаємося дізнаватися про все першими.

Ми співпрацюємо тільки з самими надійними постачальниками. Тому всі наші вироби відрізняються відмінною якістю і максимально прийнятною ціною. Ми пропонуємо товари, як українського виробництва, так і зарубіжного.

 

У виробництві використовують тільки високоякісні тканини, які проходять строгий контроль на кожному етапі виробництва і мають Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України.

Інтернет-магазин пропонує наступні товари:

·     Постільна білизна

·     Постільні приналежності і рушники різних кольорів і розмірів

·     Ковдри і подушки

·     Покривала

·     Скатертини і різні гобеленові і льняні серветки

·     Дитячі товари

 

Якщо у Вас виникли питання - можете отримати консультацію зателефонувавши до нас

У нашому магазині Ви зможете придбати постільну білизну, виготовлене не тільки з натурального і екологічно безпечної сировини, а й відповідного зовнішнього вигляду - розкішний візуальний вигляд, дивовижні малюнки, з першого погляду говорять про добрий смак власника ліжку. Хорошим варіантом буде замовити постільну білизну в нашому магазині для того щоб підкреслити дорогий і ексклюзивний інтер'єру Вашого будинку.

Ми сподіваємося, що якість товарів, різноманітні знижки та цінова політика дуже порадує Вас!

 

Чекаємо ваших замовлень !!!